18.06.2014

06. PHOTOWEEK

Jestem okropna, miałam pisać regularnie, a tymczasem nie znajduję chwili dla bloga. Dzisiaj nareszcie jest ten dzień kiedy mogę coś naskrobać. Tęskniłam za nim, ale ciągle coś nowego uzupełniało moją listę obowiązków. Rozpoczęłam staż. Można powiedzieć, że już 3 tygodnie wspieram grono pracowników laboratorium. Na chwilę obecną jeszcze się oswajam, nie tyle z pracą co z nowymi osobami. Szczególnie z jedną, która ma bardzo specyficzny charakter, czasami mam wrażenie, że jej przeszkadzam niż pomagam, ale nie wiem być może mam tylko takie wrażenie. Całokształt jest nawet okej, podoba mi się praca, którą wykonuję, nie jestem jeszcze upoważniona do wszystkiego, ale z końcem lipca się to zmieni. Czeka mnie pracowite pół roku, ale jestem zadowolona, że mam szansę pracować z tak wykwalifikowanym zespołem. Dość już o pracy, o nauce też nie będę pisać, bo w poniedziałek i wtorek czeka mnie egzamin z przygotowania zawodowego. Trzymajcie za mnie kciuki, bo musi mi się powieść! ;)

Te dwa tygodnie były bardzo aktywne i intensywne, dlatego przedstawię wam te dni w zdjęciach. 
~ Pizza w Kazimierzu ~

~ Kazimierski Zamek ~
~ Stary most Puławy ~
~ Port Marina Puławy ~


17 komentarzy:

 1. Cieszę się, że układa Ci się w pracy! :) Też ostatnio mam kiepsko z czasem na bloga, ale staram się to powoli zmieniać ;p

  OdpowiedzUsuń
 2. Ładnie w tym Kazimierzu! Cieszę się, że wróciłaś i mam nadzieję, że teraz będziesz pisała częściej :) Trzymam kciuki za egzamin.

  OdpowiedzUsuń
 3. Aj.. Chcę pozwiedzać! I jak tak patrzę właśnie na takie zdjęcia to... Kolejną pozycję dodaje do miejsc, gdzie chcę być :)

  OdpowiedzUsuń
 4. No trochę to dziwnie brzmi xd haha
  Mnie nic nie było, chociaż to dziwne bo wymieszaliśmy wino, cytrynówkę i wódkę... ;)
  Mnie czeka tylko we wtorek, trzymam kciuki!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Znam to uczucie, gdy czujesz się jak piąte koło u wozu, jakbyś sie plątała pod nogami. Ja tak mam z każdą pracą. :D I powodzenia na egzaminach :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie zawsze jest czas na pisanie, ale blog jest Twój i piszesz na nim wtedy kiedy po prostu możesz:) Fajnie, że w końcu coś robisz, masz staż, masz zajęcie, zdobywasz jakieś doświadczenie:)
  i fakt, że praca psychiczna może równie dobrze wymęczyć jak fizyczna.

  OdpowiedzUsuń
 7. Przynajmniej na zdjęciach jest cieplutko i wiosennie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Powodzenia w pracy! ;)
  Ładne zdjęcia. ;)
  Pozdrawiam, mysoulsmelody.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Pewnie odnosisz takie wrażenie w stosunku do tej osoby, a ona tak naprawdę miałaby ciężko bez Ciebie, tylko nie chce tego pokazywać. Takie moje pokrętne myślenie :p

  OdpowiedzUsuń
 10. Piękne zdjęcia! :)
  Najważniejsze, że dobrze się tam czujesz i ten staż sprawia Ci też przyjemność :) A pół roku szybko zleci :)

  OdpowiedzUsuń
 11. To naprawdę super, że podoba Ci się praca jaką wykonujesz i trafiłaś do miejsca, w którym czujesz się dobrze. Powodzenia z tymi egzaminami.

  OdpowiedzUsuń
 12. I jak egzamin? Bo mój straszny, nigdy wiecej nie napiszę "konserwowa mieszanka marchwi z groszkiem"!!! ;)

  OdpowiedzUsuń
 13. Widać, że wyjazd był udany, a pizza pyszna. Jeśli masz problem z dodawaniem regularnie ostów na bloga, to zapisz sobie wcześniej w kalendarzu daty , w których chcesz dodać post, to pomaga !
  POZDRAWIAM M.

  OdpowiedzUsuń
 14. Marzy mi się wycieczka do Kazimierza

  OdpowiedzUsuń
 15. ja też sobie obiecałam, że będę częściej pisać, a teraz komputer mi się zepsuł i jestem na łasce siostry, więc już w ogóle nie wiem, kiedy uda mi się coś napisać -,-

  wiesz, najgorzej to się przyzwyczaić, ja pamiętam jak miałam praktyki w szkole, to też miałam wrażenie, że nauczyciele patrzą na mnie spod byka, że im przeszkadzam, że się ze mnie śmieją i mnie obgadują, w pokoju nauczycielskim nie czułam się zbyt swobodnie, dopiero po jakimś czasie było lepiej :) powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 16. Nice photos.


  http://kissthestarsblog.blogspot.ro/

  OdpowiedzUsuń